Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > УХЛ: “Білий Барс” програв в овертаймі “Краматорську”
УХЛ: “Білий Барс” програв в овертаймі “Краматорську”
Субота 13 Лютого, 2021

В українській хокейній лізі (УХЛ) триває регулярний чемпіонат.

В матчі 34-го туру «Білий Барс» (Біла Церква) програв на своєму льоду «Краматорську» 1:2.

Гості відкрили рахунок на 13-й хвилині першого періоду, коли відзначився захисник Гліб Мальцев.

Незважаючи на безліч гольових моментів, у другому періоді команди не забивали, а в третьому відзначилися господарі – Роман Благой зрівняв рахунок і перевів поєдинок в овертайм.

Останній тривав трохи більше хвилини, після чого шайба Едуард Гриня вирвала перемогу для Краматорська.

Білий Барс вперше набрав очки в матчі з Краматорськом і залишається сьомим в таблиці УХЛ.

Білий Барс (Біла Церква) — Краматорськ 1:2 (0:1, 0:0, 1:0, 0:1 ОТ)

Шайби: 0:1 Мальцев (Золотухін, Жвачкін), 12:24; 1:1 Благой (Даниленко), 47:19; 1:2 Гринь (Сурсов), 61:11.