Учні п’яти білоцерківських шкіл отримали сучасні інтерактивні панелі

На початку навчального року учнів п’яти білоцерківських шкіл очікував приємний сюрприз — сучасні інтерактивні панелі. Про це повідомила прес-служба Білоцерківської міської ради.

У минулому році, після презентації освітянам Білої Церкви інтерактивної панелі, міською владою було розглянуто фінансові можливості щодо придбання даного оснащення для загальноосвітніх закладів. Як результат — в міському бюджеті на 2019 рік виділено кошти в сумі близько 600 тис. грн. 

Вартість однієї інтерактивної панелі складає 118 тис грн.
З 01 вересня такі панелі вже працюють у п’яти міських школах, а саме:

загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів  № 5

спеціалізована школа І – ІІІ ступенів  № 9 з поглибленим вивченням іноземних мов

спеціалізована школа І – ІІІ ступенів  № 12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій

навчально-виховне об’єднання “Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №15 дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий клуб”

спеціалізована природничо-математична школа І – ІІІ ступенів  № 16 ім. М.О.Кириленка.

Інтерактивна панель поєднує в собі функції проектора, інтерактивної дошки, комп’ютера, планшета, телевізора. Така панель дозволяє значно спростити та зробити цікавішим  процес навчання для учнів, а вчителям дає змогу застосовувати більший спектр можливостей під час підготовки до уроків.

Можливість придбання інтерактивних панелей для інших навчальних закладів буде розглядатися при формуванні міського бюджету на наступний рік. Адже інтерактивні панелі дозволять створювати такі умови для навчання дітей, які збільшать зацікавленість освітнім процесом та зроблять його ефективнішим і більш захопливим.

  •   

Рекомендовано для Вас