Учні 1-11 класів у Білій Церкві до весняних канікул навчатимуться дистанційно

дистанційне навчання біла церква, молодші класи дистанційне навчання, дистанційка біла церква

Учні 1-11 класів білоцерківських закладів загальної середньої освіти продовжать навчання до весняних канікул в дистаційному форматі. Відтак, учні молодших класів навчатимться дистанційно з 15 березня по 19 березня.

Відповідне рішення було ухвалене сьогодні, 12 березня, на засіданні виконавчого комітету Білоцерківської міської ради після прийняття його комісією ТЕБ і НС.

Як зазначив начальник управління освіти і науки БМР, чесленна кількість педагогів молодшої ланки хворіла на коронавірус, тому студенти коледжу одночасно проходили практику і проводили уроки в цих класах. Однак в самому педагогічному коледжі стався сплекс захворюваності на коронавірус.

За вчорашній день, 11 березня, повінстю було припинено навчальний процес у 4 школі та 11 школі.

Разом з тим, в половині шкіл половина класів початкової ланки закрита на карантинні обмеження. Почали хворіти діти. Якщо в лютому було зареєстровано 46 хворих дітей, то за 10 днів березня зафіксовано вже 55 випадків захворювання на коронавірус серед дитячого населення.

Тому, враховуючи яке рішення прийняла 12 березня комісія ТЕБ і НС, враховуючи загальний стан захворюваності в місті, заповнення ліжкомісць у наших лікарнях, кількість випадків за 1 день, управління освіти і науки БМР вийшло із клопотанням до виконкому внести зміни, запровадити додаткові обмежувальні заходи для учасників освітнього процесу закладів освіти, культури та спорту.

Було прийнято такі рішення:

  • продовжити карантинні обмеження для учнів 1-11 класів, із 15 березня по 19 березня організувати навчання за дистанційної формою;
  • заборонити масові заходи із здобувачами освіти під час канікул;
  • дозволити окремі заняття для команд і спортсменів, які готуються до чемпіонатів України та світу і т. д.
  • Решту обмежувальних заходів залишити без змін.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

  •   

Рекомендовано для Вас