У Першій Білоцерківській гімназії учні харчуватимуться за принципом «шведський стіл»

14 січня відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, на якому прийнято рішення про запровадження мультипрофільного харчування учнів у Першій Білоцерківській гімназії.

Про це повідомила прес-служба Білоцерківської міської ради.

Членами виконавчого комітету прийнято рішення про запровадження пілотного проєкту з надання платної послуги з організації мультипрофільного гарячого харчування учнів у Білоцерківському навчально-виховному об’єднанні «Перша Білоцерківська гімназія-школа І ступеня» Білоцерківської міської ради Київської області.

Документ ухвалено з метою урізноманітнення меню учнів закладу освіти та покращення якості послуги з харчування здобувачів освіти.

Згідно із рішенням, мультипрофільне гаряче харчування учнів у навчальному закладі запровадять з 20 січня 2020 року.

Розмір батьківської плати з надання платної послуги з організації мультипрофільного гарячого харчування для одного учня на день встановлено так: обід № 1 – 29,50 грн,  обід № 2 – 24,50 грн, обід № 3 – 15,50 грн.

Директору БНВО «Перша Білоцерківська гімназія» Смутку Б.М. доручено :

-розробити та затвердити калькуляцію з організації мультипрофільного гарячого харчування для учнів у межах затвердженої вартості та забезпечити харчування учнів пільгових категорій, за рахунок коштів міського бюджету, за умови, що ці категорії учнів будуть забезпечені мультипрофільним гарячим харчуванням на рівні обіду №1.

Управління освіти і науки міської ради зобов’язано прозвітувати в червні поточного року на засіданні виконавчого комітету Білоцерківської міської ради про хід впровадження пілотного проєкту з організації мультипрофільного гарячого харчування для учнів БНВО «Перша Білоцерківська гімназія».

  •   

Рекомендовано для Вас