У місті Тараща зґвалтували 16-річну дівчину

Згвалтування неповнолітньої

З підозрюваним неповнолітня була знайома раніше.

Про це повідомляє ТСН з посиланням на відділ комунікації ГУ Національної поліції в Київській області та на джерела.

“Ця подія, за нашими даними, сталася у Таращі. Вже проводимо розслідування. Відомості про кримінальне правопорушення внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Усі  учасники встановлені та надають покази з приводу своїх версій та обставин події. Призначено відповідні судові експертизи, а також вживаються заходи, спрямовані на встановлення причин та умов, які сприяли обставинам зазначеної події та її наслідкам”, – розповіла нам начальниця відділу комунікації поліції Київської області Ірина Прянішнікова.

Читайте також: В Білій Церкві судитимуть 53-річного чоловіка, який ґвалтував двох неповнолітніх дівчат

Співробітникам поліції дівчина сказала, що двоє чоловіків посадили її в автівку та повезли у невідомому напрямку. Другий чоловік вийшов дорогою.

Водночас джерела зазначають, що, за попередніми даними, дівчинка сама погодилась сісти в машину, оскільки з підозрюваним вже була знайома раніше.

Далі зловмисник заїхав ще за трьома дітьми віком біля десяти років та купив в магазині пляшку горілки. Вони приїхали на ставок, де чоловік почав поїти дітей горілкою. Потім десятирічних хлопчиків він завіз додому. Згодом, звернувши до лісу, чоловік зґвалтував 16-річну дівчину в безлюдному місці. 

Читайте також: На Київщині вмісті Тараща 16-річна дівчина стверджує, що її зґвалтував власний батько

  •   

Рекомендовано для Вас