У Києві на Софійській площі почали встановлювати новорічну ялинку: якою вона буде (Фото, відео)

новий рік 2022, ялинка київ, новорічна ялинка 2022, головна ялинка країни, якою буде ялинка, ялинка 2022

Сьогодні у Києві на Софійській площі почали встановлювати новорічну ялинку. За даними організаторів, цьогоріч головна ялинка країни буде більшою, ніж у попередні роки.

Відповідне відео з технікою оприлюднили в Telegram-каналі “Типовий Київ”.

Як розповідав раніше організатор новорічно-різдвяних святкувань у столиці Ігор Добруцький, цьогоріч головна ялинка країни буде більшою, ніж у попередні роки. Кількість іграшок та гірлянд на ній також зросте. Відкриють новорічне дерево традиційно 19 грудня о 17:00.

Коштуватиме ялинка та декорації 25-27 млн грн. 

Традиційного ярмарку цього року не буде. На мангалах та інших приладах готувати їжу через коронавірус не зможуть через коронавірусні обмеження. Не буде також сцени та концерту на площі.

Новорічну красуню накриють куполом, біля підніжжя з’явиться гігантський вертеп, а навколо пам’ятника Богдана Хмельницького заллють каток.

Над головною ялинкою з’явиться купол у вигляді зоряного неба, його зроблять із гірлянд теплого світіння. Він займе площу діаметром майже 70 метрів.

“Висота новорічної ялинки, як і минулого року, складе 31 метр. Над нею підвісимо гірлянди у вигляді великого купола. Вони будуть світитися теплими вогнями – від білого до червоного. Колірна гамма постійно буде змінюватися і розходитися в сторони від ялинки. Її цьогоріч ми зробимо пишною, більше від минулорічної по ширині на три метри, причому по всій висоті”, – розповідає сайту “Сегодня” Ігор Добруцький, президент Folk Ukraine, організатора новорічного свята на Софійській площі.

Навколо ялинки в цьому році буде безліч гірлянд.

Як запевняють організатори новорічного свята, головну ялинку країни прикрасять новими іграшками.

“У цьому році прикраси будуть золотого і червоного кольорів. 15 тисяч золотих іграшок і 10 тисяч червоного кольору. Золотого має бути більше, оскільки головна ялинка цього року присвячується Різдву. Це будуть невеликі кульки, якими ми прикрасимо гілки новорічного дерева”, – розповідає сайту “Сьогодні” Ігор Добруцький.

Крім того, головну ялинку прикрасять гірляндою довжиною в 10 тисяч кілометрів.

Також на площі змонтують святкову сцену для виступу артистів. Виділять зону для танців, де буде грати музика з різдвяними мотивами.

Але найбільший сюрприз очікує киян біля пам’ятника Богдану Хмельницького. Цього року тут з’явиться ковзанка, її зроблять навколо монумента. Над катком встановлять святкову ілюмінацію у вигляді зоряного шляху, шириною в чотири метри.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас