У Києві чоловік з гранатою погрожує підірвати Кабінет Міністрів: деталі

підрвати верховну раду

⚡️ Чоловіка, що погрожував підірвати будівлю Кабміну, затримали. Попередньо, нападника звуть Володимир, він був сапером в батальйоні “Айдар” і має контузію

Депутат Ірпінської міськради Ігор Головенко в коментарях до відео заявив, що чоловік, який замінував будівлю, нібито є ветераном.

У Києві чоловік з гранатою погрожує підірвати Кабінет Міністрів.

Відео з місця інциденту опублікував на своїй сторінці представник організації “Стоп корупції” Ігор Бондарчук.

“Щойно… Людина з гранатою зайшла в Кабмін – висмикнула чеку і кричить про захоплення будівлі. Жесть”, – написав він.

На записі чоловік заявив, що “сяде на десять років і живим звідси не піде”. Водночас на записі видно, як в будівлю вільно заходять і виходять люди.

Депутат Ірпінської міськради Ігор Головенко в коментарях до відео заявив, що ця людина нібито є ветераном.

Чоловік, який погрожує підірвати Кабінету міністрів, зайшов до будівлі через громадську приймальню.

Про це йдеться Telegram “Київ оперативний”.

На опублікованому раніше ролику в мережі видно, що громадянин продемонстрував гранату, однак очевидці відреагували на його погрози мляво. Він вільно пройшов всередину.

Як стало відомо, чоловік зайшов до уряду через громадську приймальню, куди люди зазвичай проходять за перепусткою чи приносять листи.

Через цей вхід посадовці не входять, тому кордону правоохоронців там не було. Уточнюється, що через вхід проходять прибиральники, рядові співробітники тощо.

Прес-служба поліції Києва у Facebook повідомила, що сьогодні, близько 10-ї години ранку до будівлі КМУ зайшов невідомий чоловік, який витягнув із кишені предмет, схожий на вибуховий пристрій, і погрожує його підірвати.

У зв’язку з цим введена спеціальна поліцейська операція. На даний час із чоловіком проводяться перемовини.

“У випадку відмови добровільно припинити правопорушення, до чоловіка будуть застосовані поліцейські заходи, передбачені Законом”, – наголосили у поліції.

⚡️ Чоловіка, що погрожував підірвати будівлю Кабміну, затримали. Попередньо, нападника звуть Володимир, він був сапером в батальйоні “Айдар” і має контузію

Оновлюється…

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас