У Білій Церкві зустріли бійців 72 бригади імені Чорних Запорожців після виконання бойових завдань

72 бригада повернулась, 72 бригада біла церква, повернулись воїни 72 бригади, бригада чорних запорожців, бригада імені чорних запорожців, бригада ім. чорних запорожців, зустріли 72 бригаду

Після дев’яти місяців виконання бойових завдань удома зустрічали воїнів 72 бригади імені Чорних Запорожців.

Про це повідомляє Оперативне командування “Північ” / Operational Command “North”.

Особовий склад 72 бригади протягом дев’яти місяців виконував завдання за призначенням у районі проведення ООС на Авдіївському напрямку.

Хвилиною мовчання військові та гості урочистостей згадали полеглих побратимів. На території військового містечка 72 бригади на знак вшанування пам’яті воїнів поклали квіти до пам’ятного знаку загиблим. За цю ротацію загинуло троє захисників 72 бригади: старший солдат Сергій Петраускас, солдат Владислав Мороз, старший солдат В’ячеслав Мінкін.

За сумлінне виконання бойових завдань військовослужбовці 72 бригади нагороджені нагрудним знаком Міністра оборони України «За зразкову службу» та відзнакою – 9 мм пістолет АПС.

Від Головнокомандувача ЗС України – почесним нагрудним знаком «За досягнення у військовій службі ІІ ступеня», від командувача Сухопутних військ ЗС України – відзнакою «За особливу службу» ІІІ ступеня та цінними подарунками. Від командувача операції Об’єднаних сил – «Козацьким хрестом» І, ІІ та ІІІ ступенів, відзнакою «За звитягу та вірність».

Вручили подарунки та відзнаки і від командувача військ ОК «Північ» та командира власне бригади – нагрудний знак «Україна або смерть», а також відзнаку – перстень Чорних запорожців «Адамова голова», медалі «За оборону Авдіївки».

Долучився до привітань та нагород Почесний консул Литви в Луганській області, президент фонду князя Костянтина Острозького Робертас Габулас. Вручив армійцям відзнаки князя Костянтина Острозького.

Звісно, не залишилися осторонь своїх захисників і органи місцевої влади, волонтери, громадські діячі… Святкового настрою додали виступ кадетів Білоцерківського військово-гімназійного корпусу Білоцерківської гімназії та концерт.

  •   

Рекомендовано для Вас