У Білій Церкві жертва насилля здала поліцейським сина-наркомана

жертва насилля біла церква, поліція білої церкви, син знущався над матір'ю біла церква

Поліцейські Білої Церкви прибули на виклик про домашнє насильство та вилучили у кривдника наркотики.

Як повідомила поліція Білоцерківщини, на спецлінію «102» зателефонувала схвильована жінка. Вона просила про допомогу, адже стала жертвою насильства в сім’ї. На місце події прибув спеціалізований наряд Білоцерківського відділу поліції з реагування на прояви домашнього насильства.

Встановлено, що того дня 35-річний син прийшов до квартири по вулиці Олени Теліги до матері та почав її ображати. Правоохоронці провели з кривдником профілактичну бесіду та склали відносно нього адміністративний протокол за ч. 1 ст. 173-2 (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Також, поліцейські з’ясували, що чоловік зберігає вдома наркотичні речовини. Слідчо-оперативна група вилучила в одній з кімнат квартири три згортки з порошкоподібною речовиною. Вилучене направлено на проведення відповідних експертиз.

За незаконне зберігання наркотиків дізнавачі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України. Також, поліцейські направили до суду адміністративні матеріали щодо вчинення насильства в сім’ї для прийняття рішення.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

  •   

Рекомендовано для Вас