У Білій Церкві зафіксували порушення передвиборчого законодавства

За минулу добу в населених пунктах Київській області зафіксували 14 заяв та повідомлень про порушення передвиборчого законодавства.

Зокрема, такі факти зареєстровані у м.Яготин та м.Біла Церква.

На спецлінію «102» надійшло повідомлення про те, що в центрі Білої Церкви на Олександрійському бульварі встановлений агітаційний намет однієї з політичних партій. У палатці, неподалік супермаркету місцевим жителям пропонують назвати свої персональні дані.

Очевидець викликав поліцію та зафіксував усе на камеру. 
По даному факту проводиться перевірка.

Того ж дня порушення зафіксували і в Яготині.

Представники політичної сили розповсюджують агітаційні друковані матеріали передвиборчої агітації з порушеннями. На думку заявника, який викликав поліцію, газета виготовлена з недотриманням вимог діючого законодавства (не вказано назву типографії та тираж).

Прибувши на місце правоохоронці з’ясували, що такий факт дійсно в агітаційному наметі має місце.

Було складено адміністративний протокол за ч.2 ст.212-13 Кодексу України про адміністративні порушення (виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск).

По 12 іншим районам Київської області, які фігурували у можливому порушенні передвиборчого законодавства проводяться перевірки.

  •   

Рекомендовано для Вас