У Білій Церкві визначили перевізників на низку маршрутів

маршрутки біла церква, перевізники біла церква

27 квітня відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, на якому було обрано переможців конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування Білоцерківської міської територіальної громади.

Так, переможцями конкурсів за наступними маршрутами стали:

– № 4 (Ш) «Житловий масив Таращанський («Біла Вежа») – с. Шкарівка» – ТОВ «Транссіті»;

– № 20 «вул. Ярмаркова – Житловий масив Таращанський» – ТОВ «Транссіті»;

– № 6 (С) «вул. Сквирське шосе – с. Сидори (с. Володимирівка – с. Дрозди – с. Мазепинці) – ТОВ «Білоцерківський автобусний парк»;

– № 23 «вул. Ярмаркова – вул. Сквирське шосе» – ТОВ «Білоцерківський автобусний парк»; 

– № 11 (С) «вул. Київська – с. Скребиші (с. Глушки – с. Храпачі)» – ТОВ «Білоцерківський автобусний парк»;

– № 24 «вул. Ярмаркова – вул. Київська» – ТОВ «Білоцерківський автобусний парк»;

– № 16 (Г) «Житловий масив Піщаний – с. Городище (с. Глибочка – с. Пилипча)» – ТОВ  «Транссіті»;

– № 25 «вул. Ярмаркова – Житловий масив Піщаний» – ТОВ «Транссіті»;

– № 18П «вул. Івана Кожедуба («Хімбуд») – с. Піщана» – ПП «К-А-Н»;

– № 19 (Г) «вул. Сухоярська («Сфера Авто») – с. Гайок (с. Терезине – с. Вільна Тарасівка)» – ТОВ «Білоцерківський автобусний парк»;

– № 22 (Т) «Автомагістраль Київ-Одеса (Одеська траса) – с. Томилівка» – ТОВ «Транссіті»;

– № 26 «вул. Ярмаркова – вул Івана Кожедуба («Хімбуд») – ПП «К-А-Н»;

– № 27 «вул. Ярмаркова – вул. Сухоярська («Сфера Авто»)» – ТОВ «Білоцерківський автобусний парк»;

– № 28 «вул. Ярмаркова – Автомагістраль Київ-Одеса (Одеська траса)» – ТОВ «Транссіті».

Рішенням також визначено перевізників, які зайняли друге місце, з ними можна буде ознайомитися після оприлюднення документу.

З переможцями конкурсів буде укладено договори на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування Білоцерківської міської територіальної громади з інвестиційними зобов’язаннями щодо оновлення парку автобусів терміном на 5 років.

Також було прийнято рішення достроково розірвати Договір № 93 на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування в м. Біла Церква № 18 «Залізничний вокзал – вул. Івана Кожедуба (Хімбуд)» за взаємною згодою сторін. Причиною звернення Тролейбусного управління щодо розірвання договору стало – відсутність достатньої кількості автобусів для обслуговування маршруту.

Другим рішенням, яке стосувалося маршруту №18 стало – про організацію проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування Білоцерківської міської територіальної громади № 18 «Залізничний вокзал – вул. Івана Кожедуба (Хімбуд)». Отож, невдовзі буде проведено відповідний конкурс.

З метою недопущення припинення обслуговування пасажирів на маршруті №18 виконавчий комітет міської ради прийняв рішення про укладання договору на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування Білоцерківської міської територіальної громади.Документом передбачено укладання тимчасового договору на перевезення пасажирів на цьому автобусному маршруті на строк до трьох місяців з ТОВ «ТРАНССІТІ».

  •   

Рекомендовано для Вас