У Білій Церкві відзначили 78-му річницю визволення міста від нацистських загарбників

визволення білої церкви від німецьких загарбників, визволення бц від німців, визволення білої церкви від нацистских загарбників,

Друга світова війна забрала від 8 до 10 мільйонів українців протягом 1939-1944 років. Біла Церква у тому числі пережила 902 дні важкої окупації.

04 січня 1944 року наше місто було визволено від німецько-фашистських загарбників. Звільнення міста мало важливе значення для розвитку наступу на південь і в цілому для визволення всієї території України. Бої за визволення почалися 01 січня. «Висота 208,4 м» кілька разів переходила з рук в руки. За звільнення Білої Церкви полягло 1118 радянських воїнів та 89 воїнів чехословацької бригади. 

Тож 04 січня ц.р. у парку Слави відбувся мітинг та покладання квітів з нагоди 78-ї річниці визволення міста Біла Церква від нацистських загарбників.

Міський голова Геннадій Дикий та його заступники поклали квіти до Вічного вогню та до портретів на Алеї шани і пам’яті захисників, які загинули в АТО/ООС, що у парку Слави та вшанували пам’ять воїнів хвилиною мовчання. Також цього дня міський голова поклав квіти до пам’ятного знаку «Висота 208,4 м».

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас