У Білій Церкві відкрито голосування за нові назви вулиць та площ: пров. Курсовий на вул. 72 бригади та інші

нові назви вулиць біла церква, перейменування вулиць біла церква, нові вулиці біла церква, у білій церкві перейменують вулиці, змінять назви вулиць в білій церкві, перейменують вулиці біла церква, Білій Церкві планують перейменувати ряд вулиць

У Білій Церкві розпочались обговорення перейменування вулиць, провулків та площ.

Про це повідомила пресслужба Білоцерківської МТГ.

Багато вулиць нашої громади названі на честь військових діячів часів радянської окупації, героїв радянських міфів, російських письменників тощо. Більшість з них узагалі не мають відношення до Білої Церкви та України.

Натомість, є багато історичних осіб та подій, які мали значний вплив на здобуття, відновлення та збереження незалежності України, розвиток Білої Церкви та усієї громади.

До прикладу, такою історичною осибою є молодший сержант медичної служби Збройних Сил України, Герой України, кіборг Ігор Зінич.

Відтак, оголошено прийом пропозицій з наступних питань:

Зауваження щодо зазначених питань також подаються у письмовій чи усній формі на адресу управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради: бул. Олександрійський, 75, прим. 134; тел.: (04563) 5 10 45; е-mail: architect@bc-rada.gov.ua із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає до 25.12.2021 року.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас