У Білій Церкві відкрили ігровий майданчик для особливих діток

ігровий майданчик біла церква

18 грудня, напередодні дня Святого Миколая, на території Комунальної установи Білоцерківської міської ради “Інклюзивно-ресурний центр №1” відбулося урочисте відкриття дитячого ігрового майданчика.

Про це повідомила пресслужба Білоцерківської міської ради.

Гойдалка, гірки, розвивальні комплекси, пісочниця відтепер слугуватимуть для дітлахів з особливим освітніми потребами, які обслуговуються в інклюзивно-ресурсному центрі № 1, котрий успішно й результативно працює  в місті вже третій рік.

На урочисте відкриття завітали міський голова Геннадій Дикий, заступник міського голови Катерина Возненко та начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Юрій Петрик.

«У нашому місті функціонують два інклюзивно-ресурсні центри, адже, наразі, є потреба в установах, які б забезпечували права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, на проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини,  надання психолого-педагогічної допомоги та забезпечення їх системного кваліфікованого супроводження.

“Інклюзивно-ресурний центр №1”, знаходиться на масиві Леваневського. Фахівці центру обстежили більше дві з половиною тисячі дітей за час роботи установи. Сорок п’ять дітей практично щодня тут займаються, це діти, які потребують особливої уваги. Крім навчання малечі потрібні й розваги, рухливі ігри, тому за ініціативи керівника закладу, міська ради виділила кошти на будівництво даного майданчика. Ми й надалі розвиватимемо напрямок роботи із всебічної підтримки особливих діток  нашої громади», – зауважив Геннадій Дикий.

Міський голова вручив директору Комунальної установи Білоцерківської міської ради «Інклюзивно-ресурсний центр №1» Лесі Руденко подяку міської ради та її виконавчого комітету за високий професіональний рівень управлінської діяльності з  організації якісної роботи установи, невтомну працю щодо створення розвивального освітнього й корекційного середовища для дітей з особливими потребами, креативніть, невичерпну енергію, небайдужість, активну громадянську позицію  і відданість обраній справі.

З нагоди дня Святого Миколая дітки отримали від міського голови солодкі подарунки.

Отож, від сьогодні в дітлахів з’явилося місце, де вони можуть відпочивати та гратися. Усе це сприятиме зміцненню їхнього здоров’я та психологічній реабілітації.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

  •   

Рекомендовано для Вас