У Білій Церкві відбулись професійні змагання з дрегрейсингу (Відео, фото)

дрегрейсинг біла церква, змагання з дрегрейсингу в білій церкві

24-25 липня, у Білій Церкві відбулись змагання з дрегрейсингу. 24 липня відбувся Чемпіонат Ліги розвитку дрегрейсингу DDL, третій етап Чемпіонату України з мото-дрегрейсингута Чемпіонат Української дрегрейсинг федерації UDRF. 25 липня у Білій Церкві відбулось урочисте відкриття змагань з дрегрейсингу – Професійної Української дрегрейсинг серії PROUDRS та четвертого етапу чемпіонату України з мото дрегрейсингу.

На змагання приїхали професіонали з усієї України та навіть з закордону. Лише в перший день змагань у гонках взяли участь понад 110 пілотів.

У відкритті заходу 25 липня взяла участь перший заступник міського голови Інна Новогребельська, яка привітала всіх присутніх з початком змагань, побажала пілотам вдалих заїздів, а глядачам – отримати лише позитивні емоції. Зазначила, щомісцева влада завжди готова йти на зустріч і сприяти в організації змагань, які популяризують спорт та збільшують туристичну привабливість нашої громади.

Організатори заходу вручили представникам міської влади Кубок партнера української професійної дрегрейсинг серії та передали міському голові Геннадію Дикому почесну грамоту за співпрацю та сприяння у розвитку дрегрейсингу в Україні.

Продовжився захід показовими виступами професіоналів дрифту і стант-райдингу (екстремальні трюки на мотоциклах).

У змаганнях взяли участь болідикласу Pro RWD, Pro AWD, Pro FWD, Pro LEGAL, Мото 600, Мото 1000 та UNLIMITED. На учасників гонок очікуювали грамоти, а на переможців – кубки та грошові винагороди від 5 до 25 тисяч гривень.

На заході також були присутні секретар Білоцерківської міської ради Дмитро Киришун, заступник міського голови Катерина Возненко, депутати міської ради.

  •   

Рекомендовано для Вас