У Білій Церкві в хлібопекарні працювали 74 неоформлених працівники

неоформлені працівники біла церква, офіційно неоформлені працівники, перевірка підприємств біла церква, неофрмлені працівники на пекарні, пекарня біла церква, на пекарні в білій церкві

Інспекторами праці Головного управління Держпраці у Київській області за результатами інспекційного відвідування фізичної особи-підприємця, який орендує приміщення хлібопекарні з цехами виробництва у місті Біла Церква Київської області, було виявлено 74 працівники, допущених до роботи без належного оформлення трудових відносин.

Про це повідомляє Урядовий портал.

За два місяці кампанії з легалізації праці було розпочато 2 463 інспекційних відвідування та виявлено 8 505 працівників, допущених до роботи без укладення трудових договорів. В ході проведених заходів укладено трудові договори із 4 026 працівниками», – заявили у відомстві.

Найчастіше незадекларовані працівники використовувалися у сферах:

· тимчасового розміщування і організації харчування,
· сільського господарства;
· торгівлі.

У середньому виявлено 5 незадекларованих працівників на одного перевіреного роботодавця. 

За даними міністерства, найбільше неформальних працівників виявилося в сферах тимчасового розміщування і організації харчування, сільського господарства та торгівлі. Найбільше їх виявилося у Київській (655), Одеській (634) та Запорізькій (561) областях.

  •   

Рекомендовано для Вас