У Білій Церкві почали з’являтись цікаві графіті на будівлях: автор цікавиться думкою містян

графіті біла церква, нові графіті біла церква, з'являються нові графіті біла церква, малюнки на будівлях біла церква

Перше графіті – це чоловік з QR кодом замість голови. За словами автора (EniboZZ), QR код не працює, це свого роду алюзія на реальність.

Все переходить в цифровий вимір і тенденція така, що цифрова інформація просто замінить людську ідентичність.

На думку автора, такі роботи – це досить дискусійне питання, і грань, яка проходить між вандалізмом та вуличним мистецтвом дуже тонка.

Автор хоче показати, що малюнок на стіні, зроблений балончиком, може мати цікавий вигляд та бути наділеним змістом. Місця він обирав та планує обирати такі, щоб не нищити привабливість фасаду. 

«Мої роботи — це не бездумна імпровізація, кожний малюнок має свій зміст, свій підтекст. Мої роботи на соціальні та політичні теми, про вплив технологій та масової культури. Не маю цілі когось морально змінювати та говорити про банальні речі, але якщо хоч хтось задумається над моїм посилом, я буду задоволений. Що стосується питання, вандалізм подібні роботи чи ні? Я вважаю грань дуже тонка. Тому стараюсь малювати в місцях, де робота буде виглядати органічно, не псуючи фасад.»

EniboZZ займається трафаретним графіті недавно, хоча цікавився ще з часів школи, відтоді став прихильником стріт арту. Малює він частіше всього сам, але великі роботи допомагають робити друзі. 

«Чому я почав малювати? По-перше, це реалізація своїх творчих амбіцій, перенесення власних ідей, які накопилися за багато років, в реальний простір. По-друге, тому що у людей існує упереджена думка, що все, що малюється на стінах це вандалізм. Я хочу довести зворотнє.» – додає EniboZZ.

EniboZZ

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас