У Білій Церкві підстрелили кота з пневматичної зброї: куля пробила щелепу

поранений кіт біла церква стріляли у кота

У суботу, 24 квітня, у Білій Церкві на Таращанському масиві (район Летра) невідомі вистрілили у домашнього кота з пневматичної зброї.

Про це редакції БЕЗ ТАБУ повідомила Наталія, власниця домашньої тварини.

Це вже не перше поранення домашньої кішки Асі за її 1,3 роки життя. Раніше їй прострелили лапу, а цього разу – щоку.

Наталія Хомутецька, власниця кішки:

Ми живемо в приватному будинку, кішка виходить на вулицю прогулятися, решту часу проводить вдома, далеко не ходить, завжди поруч.

Як розповіла пані Наталія, це сталось в суботу ввечері, кішка повернулась з прогулянки додому і на ній помітили ранку на щоці і біля роту кров. Спочатку подумали, що на неї напав інший кіт. Так як не було кровотечі і кішка почувалась нормально, ветеринара ввечері не викликали. А вже зранку власниця відвезла її у ветеринарну клініку.

Ветеринар встановив, що поранення від кулі, були проведені заходи по її видаленню, видаленню зубів, а також нанесено шви. Кулю дістали і видали довідку для поліції про причину поранення, її приєднали до заключення, як доказ.

Як повідомила Наталія, на лікування вже витрачено близько 1500 грн, і вони ще кожного дня ходять на уколи, потім на них чекає зняття швів.

Вистріл було здійснено з близької відстані (оскільки куля з пневматичної зброї змогла пробити дві кістки щелепи), зверху вниз. Це ще один доказ, що вистріл був умисний, а не нещасний випадок.” – додала власниця.

Ми зателефонували в поліцію, де нам провели роз’яснення, що якщо у нас немає доказів, фото чи відеофіксації, то вони безсилі і допомогти в такій ситуації просто неможливо, так як ніхто просто не зізнається сам. Поліція приїжджала, провела роз’яснення на місці, зробили фото довідки від ветеринара і кулі, дали рекомендації.

Наразі лікування проходить успішно, кішці вже краще, сьогодні почала їсти, вмивається.

  •   

Рекомендовано для Вас