У Білій Церкві можуть відключити опалення через борги місцевої ТЕЦ, – Нафтогаз

біла церква може залишитись без опалення, білоцерківська тец, тец біла церква борги

ПрАТ “Білоцерківська Теплоелектроцентраль” (Київська область) різко збільшило борги за газ та поставило під загрозу постачання тепла мешканцям Білої Церкви вже у січні 2021 року.

Про це повідомляє пресслужба НАК “Нафтогаз України”.

“Загальна заборгованість підприємства сягає майже 600 млн грн. Мінімальний платіж для забезпечення безперебійного газопостачання у січні – 163 млн гривень. БілТЕЦ не виконує жодної з вимог щодо розрахунків для отримання природного газу. У жовтні та листопаді 2020 року підприємство взагалі не платило за газ. Це свідчить, що обов’язкові для ТЕЦ за законодавством України поточні рахунки із спеціальним режимом використання не працюють”, – йдеться у повідомленні.

У разі відсутності оплати Білоцерківська ТЕЦ має самостійно припинити газоспоживання з 7 години 1 січня 2021 року. Тож “Нафтогаз” закликає компанію оплатити спожитий газ, а також просить втрутитися у ситуацію новостворений антикризовий штаб в уряді.

“Якщо підприємство не виконає цю вимогу, транспортування та розподіл природного газу можуть бути припинені у встановленому законодавством порядку із залученням відповідних операторів газотранспортної системи та газорозподільних мереж”, – наголосили у Нафтогазі.

“Нафтогаз вжив усіх можливих заходів для уникнення загрозливої ситуації, що склалася у місті Біла Церква внаслідок грубого порушення ПрАТ “Білоцерківська теплоелектроцентраль” вимог чинного законодавства та умов укладених з компанією договорів постачання природного газу. Ми закликаємо власників підприємства та новообрану місцеву владу негайно втрутитися у ситуацію, що може зіпсувати новорічні свята десяткам тисяч мешканців міста. Сподіваюся, що вирішити проблему допоможе урядовий антикризовий штаб, що вже розпочав роботу”, – наголосив перший заступник голови правління Групи Нафтогаз Сергій Перелома.

фото – Photobilatserkva

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

  •   

Рекомендовано для Вас