У Білій Церкві молодик намався вистрибнути з вікна, бо інакше не міг вийти на вулицю (Відео)

у білій церкві намагався витрибнути з вікна, самогубство біла церква, вистрибнути з вікна біла церква

“Тут хлопець намагається вистрибнути з вікна” — такий виклик отримали 6 лютого білоцерківські патрульні Лєсніков Олексій та Ступацький Олександр.

Про це повідомляє патрульна поліція Білої Церкви.

Поліцейські швидко прибули за вказаною адресою до багатоповерхівки на Піщаному масиві. Їм на допомогу виїхав екіпаж тактико-оперативного реагування (ТОР).

На місці події вже зібрались люди. Очевидці повідомили, що парубок викинув мобільний телефон та сидів, звісивши ноги з балкону.

Як з’ясувалось пізніше, ключі від дверей були лише в його матері, а зсередини відкрити оселю він не міг.

Охоронці порядку через двері намагались налагодити комунікацію з громадянином. Інспектори попросили хлопця, аби він не відходив від дверей квартири та постійно з ним спілкувались. Громадянин зізнався, що вистрибнути хотів, так як по-іншому з квартири він вийти не мав змоги.

Зв’язавшись в телефонному режимі із його матір’ю, остання повідомила, що її син має вади здоров’я, жінка дуже хвилювалась за нього. Проте, громадянка перебувала на роботі в столиці й фізично не могла негайно приїхати додому. Отож, за вказаною адресою приїхала бабуся хлопця.

Так як існувала загроза життю та здоров’ю людини, патрульні викликали рятувальників та прийняли рішення зняти хлопця з балкону будівлі та передати родичці.

Злагодженими діями рятувальників та патрульних, хлопця зняли з балкону будівлі та передали родичці.

Бабуся була щиро вдячна поліцейським, які вже поспішали на наступний виклик.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

  •   

Рекомендовано для Вас