У Білій Церкві до Дня Захисника підготували подарунки бійцям в зоні ООС

допомога в зону оос, допомога в зону оос з білої церкви

До Дня Захисника України учні шкіл, вихованці садочків, їх батьки, освітяни та інші небайдужі мешканці Білої Церкви і сіл району зібрали для військових в зоні ООС медикаменти, теплі речі, подушки, матраци, пальне та інше.

Про це повідомив начальник управління освіти та науки Білоцерківської міськради Юрій Петрик.

Юрій Петрик:

Традиційно до Дня захисників і захисниць України хотілось привітати дуже дорогих нам усім людей. І вчергове велика команда однодумців взялися до справи. Безмежно хочу подякувати усім разом, і кожному окремо,адже так багато зроблено. Не можу не згадати учнів шкіл,вихованців садочків, їх батьків, своїх колег освітян, мешканців нашого міста і сіл району. Внесок кожного з вас безцінний.

Допомагали хто чим міг: продуктами, речами, медикаментами, транспортом, пальним, обігрівачами, утеплювачем, плівкою, білизною, подушками, ковдрами, матрацами, спальними мішками, маскувальними сітками, карематами… Особливе значення мають дитячі листи і малюнки.

Не без пригод, бо на ходу не витримало колесо, та друзі підстрахували машиною. Все доставлено за призначенням. Послухали, як звучить автоматна черга, як працює міномет…

Ще раз переконались на скільки важлива і потрібна наша допомога. Тож зі святом вас, наші захисники і захисниці. І нехай оберігає вас Бог не лише на Покрову, а і щодня! Разом до перемоги!

Рекомендовано для Вас