У Білій Церкві до 31 грудня можна скористатися правом на податкову знижку

податкова знижка біла церква

Як повідомляє Білоцерківський відділ податків і зборів, скористатися правом на податкову знижку білоцерківці мають змогу до 31 грудня включно.

Білоцерківський відділ податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДПС у Київській області повідомляє, що на сьогодні, своїм правом на отримання податкової знижки вже скористалося 2013 осіб. За результатами самостійного проведення громадянами розрахунків, сума зайво сплаченого податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню, складає 4,6 млн. гривень.

Податковою знижкою можуть скористатись громадяни України, які отримують офіційну заробітну плату або працюють за договорами цивільно-правового характеру та сплачують податок з доходів фізичних осіб. Підстави для нарахування податкової знижки із зазначенням конкретних сум відображаються платником податку у річній податковій декларації, яка подається по 31 грудня включно наступного за звітним податкового року.

Податкова декларація про майновий стан і доходи подається громадянами за місцем своєї податкової адреси особисто або уповноваженою на це особою, надсилається поштою або засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

  •   

Рекомендовано для Вас