У Білій Церкві чоловік вже в сьоме за рік попався п’яним за кермом (Відео)

п'яний за кермом біла церква, патрульні біла церква, білоцерківські патрульні

Білоцерківські патрульні в сьомий раз за рік склали на громадянина протокол за керування в стані сп’яніння.

Опис трьох останніх інцидентів повідомила патрульна поліція Білої Церкви.

Перший випадок мав місце, в вересні, на вулиці Олеся Гончара, коли поліцейські помітили на дорозі транспортний засіб марки Chevrolet, траєкторія руху якого значно змінилась при появі службового автомобіля. Окрім того, водій намагався уникнути охоронців порядку, їхавши по тротуару, порушуючи п. 11.13 ПДР України.

Наступна ситуація відбулась тижнями пізніше в районі Олександрійського бульвару, коли інспектори помітили автомобіль марки Chevrolet, водій якого здійснив стоянку на місці для паркування осіб з інвалідністю. Відповідної наліпки, яка б вказувала на те, що власником є керманич з інвалідністю, не було на транспортному засобі. Отож, патрульні вирішили перевірити документи водія.

Остання подія мала місце вчора вранці на вулиці Турчанінова. Цього разу чоловік не подав сигнали світловими показчиками повороту перед зміною напрямку руху.

Вчора патрульні склали на громадянина протокол за ч.3 ст.130 КУпАП, за те, що незважаючи на притягнення до адміністративної відповідальності за керування в стані наркотичного сп’яніння — двічі впродовж року, він втретє сів за кермо. Тепер йому загрожує штраф 40 800 грн та позбавлення права керування вже на 10 років.

Поліція нагадує, що керувати в стані сп’яніння заборонено! Насамперед, це ваша особиста безпека та безпека інших учасників дорожнього руху.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

  •   

Рекомендовано для Вас