У Білій Церкві чоловік намагався пронести наркотичні засоби до будівлі суду

суд біла церква, наркотики в суд біла церква, наркотики в білій церкві, проніс наркотики в суд

Судові охоронці обмежили дії чоловіка, забезпечили збереження речових доказів та викликали до будинку правосуддя представників Національної поліції.

У п’ятницю, 26 лютого, співробітники Служби судової охорони виявили у відвідувача однієї із судових установ Київщини препарати, що конкурентно заміщують короткодіючі наркотичні засоби. Про це повідомляє пресслужба ССО.

Подія сталася в Білоцерківському міськрайонному суді Київської області, до якого для участі в судовому засіданні завітав сорокарічний містянин. Під час поверхневої перевірки співробітники Територіального управління Служби судової охорони у м. Києві та Київській області, які здійснюють охорону цієї судової установи, виявили у громадянина 32 пігулки напівсинтетичного наркотичного лікарського засобу “Метадон” (заборонений у всіх країнах світу через високу смертність і наркоманію).

Судові охоронці обмежили дії чоловіка, забезпечили збереження речових доказів та викликали до будинку правосуддя представників Національної поліції. Слідчо-оперативна група Білоцерківського відділу Нацполіції задокументувала цю подію та внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань кримінальне провадження за ч. 1 статті 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України.

Варто додати, що це вже третій випадок за останні пів року, коли судові охоронці столичного регіону стали на заваді пронесенню наркотичних засобів до будівлі правосуддя Білої Церкви.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

  •   

Рекомендовано для Вас