У Білій Церкві розшукали ще одного порушника, який викидав мішки зі сміттям на узбіччі дороги (Відео)

викинув сміття біла церква, розшукали порушника який викинув сміття біла церква, викидав мішки сміття на узбіччі

“Бачив відео в мережі, але не думав, що знайдуть”, – так пояснив свій вчинок правопорушник, коли підписував адміністративний протокол.

Зробили відомим в мережі. Частина 2: поліцейські Білоцерківщини задокументували ще одного водія, який викидав сміття дорогою з Устимівки.

Про це повідомила поліція Київщини.

Відео, де водій автомобіля “Opel Vivaro” викидає мішки зі сміттям біля дороги виявили працівники Центру оперативного реагування в Білій Церкві. За допомогою камер відеоспостереження “Безпечна громада” вони вирахували правопорушника та надіслали матеріали до поліції для його розшуку.

Працівники КП “Муніципальна варта” встановили водія-правопорушника. Ним виявився 43-річний житель Білої Церкви, який рухався дорогою Біла Церква-Фастів та вирішив в Устимівці викинути сміття тваринного та побутового походження.

Поліцейські на чоловіка склали адміністративний протокол за ст.152 (Порушення державних стандартів, норм в правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Санкція статті передбачає накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає від 340 до 1360 гривень.

Шановні громадяни! Вкотре закликаємо вас дотримуватися норм діючого екологічного законодавства. Безпечне довкілля-здорова громада! Якщо ви стали свідками подібного правопорушення, фіксуйте та викликайте поліцію за номером спецлінії “102”.

Рекомендовано для Вас