ЦВК опрацювала 100% протоколів: хто пройшов в Раду

Центральна виборча комісія (ЦВК) підвела остаточні підсумки голосування в багатомандатному виборчому окрузі на позачергових виборах до Верховної Ради.

За даними обробки 100% протоколів, найбільше голосів отримує партія “Слуга народу”. На другому місці знаходиться “Опозиційна платформа – За життя”. Третя позиція дісталася ВО “Батьківщина”. Про це йдеться на сайті ЦВК.

Загалом топ-5 прохідних партій виглядає так:

  • “Слуга народу” – 43,16%;
  • “Опозиційна платформа – За життя” – 13,05%;
  • ВО “Батьківщина” – 8,18%;
  • “Європейська солідарність” – 8,10%;
  • “Голос” – 5,82%.
Нова Верховна Рада
Нова Верховна Рада

Також з’явилася повна картина голосування за мажоритарними округами. Там президентська партія “Слуга народу” також є абсолютним лідером. Зокрема, всі мандати на 13 округах представники “Слуги народу” зібрали в Києві. У Херсонській, Рівненській, Кіровоградській, Київській, Житомирській і Дніпропетровській областях вони не добрали по одному мандату.

Що стосується Львівщини, Вінниччини та Хмельниччини, то там мажоритарники від партії президента не змогли здобути перемогу навіть на половині дільниць. На Волині по мажоритарці від “Слуги народу” взагалі пройшов лише один кандидат.

Друга за чисельністю в новій Раді партія “Опозиційна платформа – За життя” перемогла на мажоритарці тільки в Донецькій і Луганській областях.

Детальніше ознайомитися зі списком мажоритарників-переможців можна ознайомитися тут.

  •   

Рекомендовано для Вас