Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > ТОП-5 порад з енергоефективності від “ДТЕК Київські регіональні електромережі”
ТОП-5 порад з енергоефективності від “ДТЕК Київські регіональні електромережі”
Понеділок 14 Грудня, 2020

ДТЕК Київські регіональні електромережі розповіли, як уникнути негараздів, що можуть статися від перевантаження електричних мереж.

В осінньо-зимовий період навантаження на електромережі збільшується в рази – користувачі одночасно вмикають всю електротехніку в своїх оселях, через що трапляються аварії що живлять квартири, будинки та цілі райони.

ДТЕК Київські регіональні електромережі застерігає про ризики перевантаження електричних мереж в осінньо-зимовий сезон та пропонує ТОП-5 порад з енергоефективності:

  • При покупці побутових електроприладів обирайте енергоефективні пристрої. Як правило, споживана потужність приладу вказана виробником – чим менше, тим краще. Особливу увагу варто приділяти енерговитратним пристроям: конвекторам, електропечам, холодильникам, бойлерам, електрочайникам та праскам.
  • Розподіляйте навантаження. Вмикайте найбільш енергоємні прилади по черзі. Особливо це важливо для будинків, які побудовані до 2000 року. Внутрішньобудинкові мережі цих будинків, як правило, не розраховані на високі навантаження в мережі.
  • Намагайтеся уникати пікових годин навантажень. Зазвичай це час з 7:00 до 11:00 та з 20:00 до 22:00. У ці години доводиться пік одночасної навантаження на мережі та перевищення, як в окремо взятій квартирі, так і в районі.
  • Перейдіть на нічний режим енергоспоживання. За можливості використовуйте опалювальні прилади, посудомийні машини і пральні машини в нічні години. Це дозволить уникнути аварійних сплесків навантаження і заощадити до 50% на «нічному» тарифі.
  • Майте контакти електрика, адже якщо проблема у межах будинку, це питання має вирішувати відповідальний за внутрішньобудинкову мережу: балансоутримувач чи управитель вашого будинку (ОСББ, управлінська компанія, тощо) – у квартирі; власник житла – у приватному будинку.

У разі відключення світла через перевантаження: вимкніть усі енерговитратні прилади й ввімкніть «автомат». Якщо продовжує вибивати світло, необхідно звернутися до електрика. Не намагайтеся здійснити ремонт самостійно, це небезпечно!

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors