Субсидії в “червоних” зонах карантину в Україні підвищаться: як нараховуватимуть

субсидія україна, субсидиї в червоній зоні, підвищать субсидії

Нарахування субсидій у “червоній” зоні адаптивного карантину буде здійснюватись на основі збільшення соціальних нормативів на 50%.

Про підвищення субсидій повідомило Міністерство соціальної політики на своєму офіційному сайті.

“Розрахунок житлових субсидій на період карантину для “червоної” зони проводиться з урахуванням збільшених на 50% соціальних нормативів, в межах яких дається субсидія на холодну і гарячу воду, водовідведення, електроенергію та природний газ”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що стандартні соціальні нормативи виглядають наступним чином:

  • Холодна вода – 2 кубометри на особу (при наявності гарячої води) і 3,6 кубометра (при відсутності гарячої води);
  • Гаряча вода – 1,6 кубометра на одну людину на місяць;
  • Водовідведення – 3,6 кубометра на одну людину на місяць;
  • Газ – за наявності плити і гарячої води – 3,3 кубометра на одну людину в місяць, за наявності плити й без гарячої води – 5,4 кубометра, за наявності газової плити та газової колонки – 10,5 кубометрів;
  • Електроенергія – 70 кВт/год на місяць на сім’ю з однієї людини та додатково 30 кВт/год на місяць на кожного іншого члена сім’ї, але не більше 190 кВт/год на місяць.

Раніше у Міністерстві соцполітики повідомили, що, згідно із законодавством, субсидія не призначається, якщо людина має прострочену на понад три місяці заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг, термін позовної давності якої не закінчився, і загальна сума якої перевищує 340 грн.

Рекомендовано для Вас