Студентська молодь Білої Церкви – проти СНІДу (Відео)

02 грудня у Білій Церкві відбулася акція з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом та солідарності з ВІЛ-позитивними та хворим на СНІД людьми. Захід був проведений за сприяння  управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради та за участю міської студентської ради.

Про це повідомляє прес-служба Білоцерківської міської ради.

Аби привернути увагу до таких проблем, як ВІЛ та СНІД, під час акції учасники залишили відбитки долонь червоною фарбою на білому ватмані, викладеному у форму  стрічки, що символізує боротьбу із ВІЛ/СНІДом. Також учасники заходу мали змогу написати слова підтримки та побажань людям, які хворі на СНІД, запросити до участі в акції перехожих тощо.

Під час заходу присутні дізналися про виникнення такого виду захворювання, як ВІЛ/СНІД, мали можливість отримати інформаційні матеріали та засоби контрацепції тощо. Крім того, всі бажаючі мали змогу безкоштовно та анонімно пройти експрес-тест на виявлення ВІЛ/СНІД, який провела мобільна медична лабораторія.

Всесвітній день боротьби зі СНІДом був проголошений Всесвітньою організацією охорони здоров’я у 1988 році та відзначається щороку 1 грудня. За даними МОЗ, на початку 2019 року в Україні проживало 298 тис. людей з ВІЛ. У віковій групі осіб віком 15+ поширеність ВІЛ становив 0,61%.

У заході взяли участь: студентська молодь міста, представники громадськості, журналісти місцевих ЗМІ.

  •   

Рекомендовано для Вас