Стоп наливайці “Граф”: депутати проголосували за розірвання договору сервітуту

23 січня 2020 року на вісімдесят дев’ятій сесії Білоцерківської міської ради було розглянуто питання про розірвання договору сервітуту з фізичною особою – підприємцем Горбульським Олександром Фішелевичем.

Горбульський Олександр є власником одіозного закладу “Граф”, що знаходиться на масиві Леваневського.

Вже не один рік жителі Білої Церкви скаржаться на цей заклад, в якому продають неякісний алкоголь на розлив у час, коли взагалі заборонений продаж. Неодноразові виклики поліції та муніципальної варти, а також протоколи за порушення не дали жодного результату. І це заклад працює по сьогоднішній день.

Однак, 23 січня депутатами Білоцерківської міської ради проголосовано “Про припинення терміну дії договору про встановлення особистого строкового сервітуту з фізичною особою – підприємцем Горбульським Олександром Фішелевичем”.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Віктор Левицький.

За це рішення проголосувало 32 депутати.

фото: Віктор Левицький

Продаж алкогольних напоїв на розлив для споживання на місці дозволяється тільки суб’єктам господарювання громадського харчування та спеціалізованим відділам, що мають статус суб’єктів господарювання громадського харчування, підприємств з універсальним асортиментом товарів.

Закон № 481 – Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального

На підписання прийнятого рішення депутатми мер Геннадій Дикий має 5 днів.

А далі, жителям Білої Церкви залишається слідкувати за виконанням даного рішення.

За поданням поліції, з власниками МАФів, у яких продожують продавати алкогось на розлив, має бути скасований договір сервітуту на земельну ділянку, на якій розмвщено МАФ.

  •   

Рекомендовано для Вас