Стало відомо скільки учнів на Київщині навчаються дистанційно

дистанційне навчання на київщині, дистанційне навчання київська область, учні на дитанційному навчанні

У 322 школах 34-ох громад Київської області організовано очне навчання для учнів 1-4 класів. Йдеться про 48,2 тис учнів.

Про це повідомили в департаменті освіти та науки Київської облдержадміністрації.

Освітній процес здійснюється з дотриманням санітарних вимог.

На дистанційну форму навчання переведено учнів початкових класів у 30-ти громадах (317 закладів, 2809 класів, 61,1 тис учнів). Відповідні рішення прийняли місцеві комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на виконання рішення державної комісії з ТЕБ та НС.

У 5-ти громадах учні 1-4 класів у частині закладів навчаються очно, у частині – дистанційно.

Через захворювання на КОВІД на самоізоляцію направлено 29 класів початкової школи у 17 ЗЗСО (697 учнів).

Протягом минулого тижня надійшли повідомлення про підтвердження захворювання на COVID у 51 учня та 45 вчителів. Усього на лікуванні перебувають 282 учні та 441 вчитель.

Що стосується закладів комунальної власності, їх мережа в області складається з 4 спеціальних шкіл, 3 навчально-реабілітаційних центрів та 5 спеціалізованих закладів загальної середньої освіти. Здобувають освіту в них 1693 учні.

Наразі на дистанційній формі навчання 1 спеціальний, 5 спеціалізованих закладів освіти.

Очно освітній процес запроваджується у 6-ти спеціальних ЗООКВ.

На сьогодні у закладах обласної комунальної власності на коронавірус хворіють 2 учні, 8 педагогічних працівників, 18 технічних працівників, перебувають на самоізоляції 15 працівників та 2 учні (хворі батьки).

Роботу всіх дитячих садків призупинено У 25-ти громадах (208 ЗДО, 19 тис дітей). У 7-ми громадах частина закладів працює, частина на карантині.

Також направлено на самоізоляцію 17 окремих груп у 14-ти закладах дошкільної освіти (найбільше у Білоцерківській, Броварській, Бориспільській ТГ).

У 22-ох закладах професійної (професійно-технічної) освіти Київської області та в 11 закладах фахової передвищої освіти освітній процес організовано за дистанційною формою навчання.

  •   

Рекомендовано для Вас