Слідчі Білої Церкви повідомили про підозру вуличному грабіжнику

Вирвав сумку з рук

В кінці минулого місяця в місті Узин, у 30-річної жінки, яка поверталась додому в нічний час, невідомий чоловік, який йшов назустріч, неочікувано вирвав у неї сумку, в якій знаходились кошти в сумі 16 000 гривень, після чого кинувся навтіки.

Про це повідомляє Білоцерківське районне управління поліції.

Намагання наздогнати грабіжника потерпілій не дали ніякого результату, тому вона відразу звернулась до місцевої поліції, де і розповіла про те, що з нею трапилось.

Після проведення низки оперативних заходів, фігуранта затримали працівники кримінальної поліції Білоцерківщини неподалік від його місця проживання. 32-річний чоловік зізнався у скоєному та пообіцяв повернути потерпілій всі витрачені ним кошти. Викрадену сумку поліцейські також розшукали та вже повернули власниці.

За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст.186 (Грабіж) Кримінального кодексу України, оскільки він вже мав в минулому проблеми з законом за скоєння майнових злочинів. За процесуальним керівництвом Білоцерківської місцевої прокуратури, зловмиснику вже повідомили про підозру. Слідчий встановлює всі обставини та деталі вчинення кримінального правопорушення.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас