“Сільпо” у ритмі фламенко у Білій Церкві

сільпо біла церква, відкрили сільпо в білій церкві, сильпо бела церковь

У Білій Церкві 3 грудня 2021 року відкрився новий супермаркет «Сільпо». Це вже четвертий магазин мережі у місті. Працюватиме він цілодобово за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 40 (ТЦ «Гермес»).

Дизайн нового магазину ми присвятили пристрасному та яскравому іспанському фламенко. Це поєднання музики і танцю, емоцій та характеру. Інтер’єр супермаркету наповнили червоні колони у вигляді дерев’яних віконниць, ілюстрації з танцівницями фламенко в яскравих пишних сукнях, а також важливий атрибут іспанського танцю – віяла.

Над відділом свіжих овочів та фруктів розмістилася іспанська гітара, обов’язковий елемент фламенко. А невід’ємний елемент Різдва та новорічних свят – це сонячні мандаринки з Іспанії, які ви можете взяти на частування.

Над острівком «Власної кондитерської» та відділу гастрономії дизайнери створили плетений із ниток фріз, який нагадує традиційну хустку для фламенко. Та що обрати серед гастрономічного різноманіття – іспанський хамон Власного імпорту чи в’ялене м’ясо українських фермерів із «Лавки традицій»? Запитання, на яке простіше відповісти, коли на власні очі бачиш весь асортимент.

Магазин у стилі фламенко ми зробили просторим – його площа 2660 квадратних метрів. Тут працює рибний відділ, в якому є все – свіжа, копчена, солона рибка і навіть акваріум з устрицями. У м’ясному цеху йде підготовка м’яса, щоб гості могли втілити найрізноманітніші рецепти. Тим часом в окремій спеціальній шафі дозрівають майбутні соковиті стейки.

Для тих, хто не має можливості імпровізувати із приготуванням вдома, справжньою знахідкою стане відділ кулінарії із великим вибором готових страв. Їх можна замовити на виніс або скуштувати на місці, в кафе. І звичайно, неможливо оминути пекарню, в якій є як знайомі всім фірмові багети «Сільпо», так і випічка з тандира.

А щоб енергії вистачило на все і навіть фламенко, варто підзарядитися кавою у кав’ярні Feel_trd.

У новому супермаркеті працюють 10 звичайних кас, 3 – табачні та 7 кас самообслуговування. Також для зручності гостей діє доставка продуктів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас