Роздадуть по 8000 грн: ФОПи і працівники у «червоних» зонах отримають карантинну допомогу – Шмигаль

Допомога ФОПам 8000 грн

Держава готова виплатити ФОПам та працівникам, які постраждають внаслідок карантинних обмежень у червоних зонах, по 8 000 грн.

Про це під час засідання уряду заявив прем’єр Денис Шмигаль.

«Все більше регіонів потраляють до червоного рівня епідеміологічної небезпеки. Посилені карантинні обмеження обмежують діяльність деяких сфер та підприємств. Тому будуть запроваджені грошові виплати та підтримка – по аналогії з тією, яку люди отримували взимку», – заявив Шмигаль.

Зокрема, прем’єр повідомив, що розроблено комплекс заходів з підтримки людей та бізнесу, які будуть реалізовані у співпраці з органами місцевого самоврядування. Держава готова виплатити відповідним ФОПам та працівникам, які постраждають внаслідок карантинних обмежень у червоних зонах, по 8 000 грн.

«Крім цього, звичайно, ми будемо очікувати підтримки органів місцевого самоврядування для цих людей додатково до тих коштів, які виплачує держава. Ми очікуємо, що органи місцевого самоврядування запровадять додаткові виплати. Це покаже відповідальність і центральної, і місцевої влади за підтримку людей», – додав він.

Як заявила заступниця керівника Офісу президента Юлія Свириденко представники малого бізнесу зможуть отримати карантинну допомогу заповнивши заявку на порталі Дія.

«Буде можливість подати заявку на порталі державних послуг Дія і гарантовано отримати з державного бюджету виплату в розмірі 8 тис. грн», — заявила Свириденко.

  •   

Рекомендовано для Вас