Результати виборів до міської ради у Білій Церкві

вибори біла церква 2020

Депутатський корпус у Білій Церкві сформують шість партій, які подолали 5-відсотковий бар’єр. 

До Білоцерківської міської ради VIII скликання проходять шість партій, найбільше депутатських мандатів отримає політична партія “За майбутнє”.

За даними 100% опрацьованих протоколів до міської ради Білої Церкви проходять такі партії: 

  • “За майбутнє” (24,75%), 12 осіб
  • “Біла Церква разом” (16,80%), 9 осіб
  • “Слуга народу” (13,20%), 7 осіб
  • “Європейська солідарність” (11,65%), 6 осіб
  • “ОПЗЖ” (7,74%), 4 осіб
  • “Батьківщина” (5,65%), 4 осіб

Загальна кількість депутатів – 42.

Попередньо депутатами до міської ради по територіальних виборчих округах обрано:

з/пПрізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) обраного депутатаНазва місцевої організації політичної партії,
від якої обрано депутата
1Сириця Сергій ОлександровичКиївська обласна регіональна організація Політичної партії «БІЛА ЦЕРКВА РАЗОМ»
2Плєшаков Анатолій ВасильовичКиївська обласна регіональна організація Політичної партії «БІЛА ЦЕРКВА РАЗОМ»
3Облап Павло ВасильовичКиївська обласна регіональна організація Політичної партії «БІЛА ЦЕРКВА РАЗОМ»
4Іванов Микола МиколайовичКиївська обласна регіональна організація Політичної партії «БІЛА ЦЕРКВА РАЗОМ»
5Плєшакова Олена АнатоліївнаКиївська обласна регіональна організація Політичної партії «БІЛА ЦЕРКВА РАЗОМ»
6Долід Станіслав ВасильовичКиївська Обласна організація  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ”
7Поляруш Олександр ОлексійовичКиївська Обласна організація  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ”
8Коноплястий Максим ІгоровичКиївська територіальна організація Політичної партії “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”
9Ляшенко Анатолій ВікторовичКИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»
10Савчук Юрій СтепановичКИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»
11Балановський Олександр ВолодимировичКИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»
12Чучула Олександр ВіталійовичКИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»
13Дашкевич Микола ВолодимировичКИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»
14Смуток Борис МихайловичКИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»
15Петрик Юрій ФедоровичКИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»
16Кошляк Юрій МиколайовичКИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

Попередньо депутатами до міської ради в єдиному багатомандатному вборчому окрузі за єдиними виборчими списками місцевих організацій політичних партій обрано:

з/пПрізвище, власне ім’я
(усі власні імена), по батькові (за наявності) обраного депутата
Назва місцевої організації політичної партії,
від якої обрано депутата
1Бабенко Микола ВікторовичКиївська обласна регіональна організація Політичної партії «БІЛА ЦЕРКВА РАЗОМ»
2Красношапка Ірина ЮріївнаКиївська обласна регіональна організація Політичної партії «БІЛА ЦЕРКВА РАЗОМ»
3Кулак Віта МихайлівнаКиївська обласна регіональна організація Політичної партії «БІЛА ЦЕРКВА РАЗОМ»
4Гумен Роман МиколайовичКиївська обласна регіональна організація Політичної партії «БІЛА ЦЕРКВА РАЗОМ»
5Денисенко Олег МихайловичКиївська обласна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
6Масюк Сергій МиколайовичКиївська обласна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
7Мазуревич Дмитро ВолодимировичКиївська обласна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
8Андрющенко Нателла ІгорівнаКиївська обласна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
9Киришун Дмитро ВолодимировичКиївська Обласна організація  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ”
10Хлєбніков Вадим АнатолійовичКиївська Обласна організація  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ”
11Александров Олександр ОлександровичКиївська Обласна організація  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ”
12Нагорна Ольга ВалеріївнаКиївська Обласна організація  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ”
13Голотюк Тетяна АнатоліївнаКиївська Обласна організація  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ”
14Джегур Геннадій ВасильовичКиївська територіальна організація Політичної партії “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”
15Місевра Юлія АнатоліївнаКиївська територіальна організація Політичної партії “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”
16Ткач Олена ДмитрівнаКиївська територіальна організація Політичної партії “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”
17Гопайнич Микола ЯрославовичКиївська територіальна організація Політичної партії “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”
18Коваленко Назар ВікторовичКиївська територіальна організація Політичної партії “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”
19Дикий Геннадій АнатолійовичКИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»
20Фастівська Олена ОлегівнаКИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»
21Крижешевська Леся Юр’ївнаКИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»
22Поліщук Станіслав МихайловичКИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»
23Король Андрій ПетровичКиївська обласна організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
24Вакуленко Михайло ІвановичКиївська обласна організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
25Грисюк Сергій ІвановичКиївська обласна організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
26Сахарова Оксана МихайлівнаКиївська обласна організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

В списках обраних депутатів можуть бути зміни. Деякі обранці можуть відмовитись від мандата в міській раді на користь районної чи обласної рад, крім того, можуть бути інші причини.

Нагадаємо, перемогу на виборах міського голови вже у першому турі здобув діючий мер Геннадій Дикий.

Розподіл голосів відбувся таким чином:

  • Геннадій Дикий отримав 28 436 голосів виборців, що становить 58,43% від загальної кількості виборців, які взяли участь у голосуванні
  • Микола Бабенко отримав 12 433 голосів виборців, що становить 25,55% від загальної кількості виборців, які взяли участь у голосуванні
  • Дмитро Киришун отримав 2 247 голосів виборців, що становить 4,62% від загальної кількості виборців, які взяли участь у голосуванні
  • Олег Денисенко отримав 1 643 голосів виборців, що становить 3,38% від загальної кількості виборців, які взяли участь у голосуванні
  • Вадим Кошель отримав 1 506 голосів виборців, що становить 3,09% від загальної кількості виборців, які взяли участь у голосуванні
  • Андрій Король отримав 1 396 голосів виборців, що становить 2,87% від загальної кількості виборців, які взяли участь у голосуванні
  • Богдан Яременко отримав 515 голосів виборців, що становить 1,06% від загальної кількості виборців, які взяли участь у голосуванні
  • Павло Лаврусь отримав 339 голосів виборців, що становить 0,70% від загальної кількості виборців, які взяли участь у голосуванні
  • Денис Фридинський отримав 149 голосів виборців, що становить 0,31% від загальної кількості виборців, які взяли участь у голосуванні

Відео:

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

  •   

Рекомендовано для Вас