Реконструкція Торгової площі: вирізка дерев та забудова місця, де розташовано Хрест, не передбачається, – Геннадій Дикий

брум, брум біла церква, торгові ряди, торгові ряди біла церква, торгові ряди бц, торгові ряди брум, торгову площу в білій церкві, торгова площа біла церква, брум в білій церкві, рум біла церква, реконструюють торгову площу в білій церкві, реконструкція торгової площі

Мер Білої Церкви поділився деталями реконструкції Торгової площі. Він повідомив, що забудови місця, де наразі розташовано Хрест, і вирізки здорових дерев не передбачається. На Торговій площі згідно проєкту будуть досаджені нові дерева.

Як зазначив Геннадій Дикий, конкурс на найкраще концептуальне рішення Торгової Площі відбувся два роки тому. За умовами конкурсу повинен був перемогти проєкт, що набере найбільшу кількість голосів, і таких переможців було два – проєкти Валерія Міщенка та Юрія Бабича. Але конкурсом також були передбачені заохочувальні грошові винагороди – саме тому і відбувся перерахунок за системою балів.

Обидва проєкти чудові, але у обидвох є певні нюанси, які або неможливо впровадити, або вони ідуть у розріз з основною метою (збереженням історичної достовірності, а не просто благоустроєм території).

Саме тому було прийняте спільне рішення, що розпочати роботу мають обидва архітектори-переможці, у тандемі.

Геннадій Дикий:

Архітектура – це мистецтво, яке відображене в камені чи бетоні, дереві чи металі, завжди викликає розмаїту палітру реакцій людей. Але архітектура – це і відповідальність за обличчя міста. І авторів, і виконавців і нас всіх.

P.S.
1. Забудови місця де наразі розташовано Хрест – не передбачається.
2. Вирізка здорових дерев не передбачається, навпаки будуть досаджені нові.

  •   

Рекомендовано для Вас