Пункти вакцинації у Білій Церкві

Пункти вакцинації у Білій Церкві

На засіданні штабу з ліквідації наслідків пандемії COVID-19, яке відбулося 10 червня під головуванням першого заступника міського голови Інни Новогребельської, було розглянуто питання щодо створення у Білій Церкві єдиного пункту вакцинації, анонсованого керівництвом області.

Ніна Головенко, начальник штабу з ліквідації наслідків НС:

Центри вакцинації можуть бути створені на рівні міст мільйонників. А Біла Церква, яка має більше 200 тис населення, не підпадає під дію документів МОЗ, які це регламентують, тому в місті існують не центри вакцинації, а пункти вакцинації, які розгорнуті на базі наших центрів сімейної медицини.

Щеплення від коронавірусу у місті організоване згідно чинного законодавства та відбувається у декількох пунктах вакцинації.

Людмила Черненко, головний лікар ПМСД №1:

В центрі первинної медико-санітарної допомоги №1 відкриті і функціонують два станціонарні пункти щеплень, які відповідають всім вимогам встановлених законом. Стаціонарні пункти щеплень функціонують за адресою вул. Івана Мазепи, 65а і вул. Ярослава Мудрого, 49.

Руслана Люта, заступник головного лікаря ПМСД №2

В центрі первинної медико-санітарної допомоги №2 працює два стаціонарних пункти щеплення за адресами вул. Леваневського, 63 та вул. Шевченка, 69. Пункти працюють за певним графіком, який можна дізнатись у реєстратурі.

У жителів громади, які не підпадають під категорії «дорожної карти», тобто не є медичними працівниками, військовими, освітянами, працівниками соціальної сфери чи людьми похилого віку, але мають бажання вакцинуватися, є така можливість. Це можна зробити за допомогою додатку «Дія» чи зателефонувавши на гарячу лінію МОЗ.

Їх буде поставлено в чергу і, за наявності вільних доз вакцини в їхньому регіоні, викликано та провакциновано.

Варто зазначити, що щеплення відбувається трьома видами вакцин і кожен вид вакцини застосовується для певної категорії мешканців, згідно «дорожної карти».

Так, вакциною Пфайзер щеплюють медичних працівників та освітян. Вакциною АстраЗенека відбувається ревакцинація раніше щеплених громадян, а вакциною Коронавак щеплюють тих бажаючих, які записалися через додаток «Дія» або через дзвінок на гарячу лінію МОЗ.

Будьте здоровими та користуйтеся можливистями запобігти інфекції коронавірусу.

Рекомендовано для Вас