Профілізація: у Білій Церкві ліцензували діяльність трьох професійно-технічних закладів

проф-технічні заклади біла церква, профліцей біла цекрва, освіта біла церква

Київська ОДА видала 20 ліцензій державним професійним та технічним ліцеям столичного регіону в сфері профільної освіти. Здобути повну загальну середню освіту та водночас професійні навички на Київщині тепер можливо на базі 17 тергромад. 

За погодженням КОДА профільну освіту на Київщині надаватимуть 20 державних навчальних та професійно-технічних закладів на основі базової середньої освіти. При всіх закладах діє інклюзивна освіта. 

Голова Київської ОДА Василь Володін 2 квітня підписав розпорядження та № 186 щодо провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти закладами професійної освіти.

У Білоцерківській громаді профільним навчанням охоплять юних білоцерківців три професійно-технічних заклади. 

Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу має реєстрацію з 1997 року. Знайти його можна у місті Біла Церква по вулиці Турчанінова, 33/35. 600 учнів тут навчатимуть тут як загальним навичкам, так і професійним. Торік тут навчалося 513 учнів. А здобувають у закладі професії штукатура і маляра, плиточника та столяра, кухаря та офіціанта тощо. Перший же набір учнів заклад здійснив ще у далекому 1969 році.

На фото: Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу

Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П. Р.Поповича було засноване в 1927 році як школа фабрично-заводського учнівства з метою забезпечення робітничими кадрами ремонтних сільськогосподарських підприємств. Сьогодні профільним навчанням він здатен охопити 570 осіб. Діє він у Білій Церкві по вулиці Карбишева, 9-А. Тут навчаються майбутні електрогазозварювальники, машиністи крана автомобільного та слюсарі з ремонту колісних транспортних засобів. Очолює ПТУ з 2007 року Василь Жила.

На фото: Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П. Р.Поповича

Білоцерківський професійний ліцей одержав обсяг на 600 осіб. За даними Youcontrol, реєстрація закладу за адресою Біла Церква, вулиця Гетьманська, 94 відбулася в 1999 році. Освоїти тут можна сім професій, наприклад, як різьбяр по дереву та бересті, оператор з обробки інформації та програмного забезпечення, радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури тощо. Загалом заклад розпочав свою діяльність як технічне училище- ТУ №4 ще у 1954 році і очолює ліцей Сергій Шпак. Навчанням дітей же займається понад 40 майстрів та викладачів. 

На фото: Білоцерківський професійний ліцей

Рекомендовано для Вас