Працівники Білоцерківської виправної колонії затримали чоловіка, який погрожував вбити грудну дитину

12 липня 2019 року близько 15 години 00 хвилин поблизу аеропорту Жуляни стривожені перехожі зупинили конвойний автомобіль, якій прямував до державної установи «Білоцерківська виправна колонія (№ 35)» повертаючись з конвоювання ув’язненого до СІЗО м. Києва. Про це повідомляє прес-служба Білоцерківської виправної колонії,

Перехожі повідомили, що неподалік відбувається сімейний конфлікт між молодим чоловіком і двома жінками. Прибувши на місце конфлікту співробітники установи побачили молодого чоловіка який тримав грудну дитину та направляв на неї ніж. Останній помітив, що в його сторону наближаються правоохоронці, викинув ніж в бік, віддав дитину одній із дівчат і почав тікати. Однак завдяки вмілим діям працівників молодика наздогнали, затримали та повідомили поліцію. 

У попереджені злочину приймали участь начальник оперативного відділу ДУ «Білоцерківська виправна колонія (№ 35)» підполковник внутрішньої служби Сушко В.А., оперуповноважений оперативного відділу капітан внутрішньої служби Забудський В.А., начальник відділення СВПС старший лейтенант внутрішньої служби Петраш О.Л. та працівник Білоцерківського ВП ГУ НП в Київській області поліцейський СРПП старший сержант поліції Тарадай Р.С.

  •   

Рекомендовано для Вас