Помер легендарний футболіст Дієго Марадона

Помер Марадона

25 листопада у віці 60 років помер легендарний аргентинський футболіст Дієго Марадона.

Про це повідомляє аргентинська газета Charlin та CNN.

Футболіст помер вдома від зупинки серця. На початку листопада його госпіталізували з крововиливом в мозок, а 11 листопада виписали.

Востаннє Дієго бачили на публіці 30 жовтня на матчі першого туру чемпіонату Аргентини його команди «Хімнасія і Есгріма» з «Патроно» (3: 0), який був присвячений 60-річчю Марадони. Перед матчем йому вручили пам’ятну дошку. Дієго не залишився спостерігати за грою, пояснивши це поганим самопочуттям.

Марадона вважається одним з кращих гравців в історії футболу. Він — чемпіон світу 1986 року. На клубному рівні виступав, зокрема, за команди «Бока Хуніорс» (Аргентина), «Барселона» (Іспанія), «Наполі» (Італія).

Спортсмен періодично лікувався від алкогольної та наркотичної залежностей. Про вживання кокаїну він говорив: «Я нічого не відчував, я був зомбі. Я вживав наркотики, коли грав в футбол, але не для того, щоб стимулювати себе. Ті, хто говорить, що кокаїн допомагає творити, нічого не розуміють. Якщо ви приймаєте кокаїн і залишаєтеся професійним футболістом, то дуже скоро не зможете виходити на поле. Він з’їдає ваші сили. Він непотрібний і нещадний для життя».

УЄФА присудила збірній Україні технічну поразку в матчі зі Швейцарією

  •   

Рекомендовано для Вас