Поліція працюватиме краще: на Білоцерківщині стартував пілотний проект

3 січня у Білоцерківському відділі поліції стартував пілотний проект з оптимізації структури секторів реагування патрульної поліції та вдосконалення діяльності чергової служби.

В офіційному запуску проекту взяли участь очільник поліції Київщини Андрій Нєбитов, начальник департаменту превентивної діяльності НПУ Ігор Бабич, керівництво Білоцерківського відділу поліції та інші посадові особи.

Відповідно до Закону України «Про Національну поліцію», серед основних повноважень поліції – це своєчасне реагування на заяви та повідомлення від громадян.

Діюча структура секторів реагування патрульної поліції Білоцерківщини не в повній мірі давала можливість організовувати службу цих підрозділів належним чином. Тож такі зміни покликані покращити роботу поліцейських у сфері реагування на повідомлення про події та злочини.

Після оптимізації збільшиться кількість екіпажів груп реагування у Білоцерківському районі. Відбудеться перерозподіл території зони обслуговування для кожного наряду поліції, що у свою чергу пришвидшить час реагування та прибуття  груп реагування патрульної поліції на місце правопорушення.

Також відбулась оптимізація структури у підрозділі ювенальної превенції. У Білоцерківському відділу поліції створений сектор ювенальної превенції. Це покращить роботу ювенальних поліцейських, зокрема щодо створення  безпекового середовища для дітей.

У разі успішного втілення пілотного проекту він у подальшому буде реалізований на всій території України. 

  •   

Рекомендовано для Вас