Поліцейські Білоцерківщини прийняли участь у тактико-спеціальних навчаннях Служби судової охорони

поліція білоцерківщини, поліція біла церква

Вихідними, в Білоцерківському міськрайонному суді відбулися тактико-спеціальні навчання, до проведення яких було залучено співробітників Служби судової охорони та поліції діалогу Білоцерківського районного управління поліції.

Як повідомила поліція Білоцерківщини, під час навчання судові охоронці діяли в межах змодельованих ситуацій – проводили поверхневу перевірку відвідувачів, вилучали небезпечні предмети, припиняли тиск на суд та групові порушення громадського порядку, евакуйовували працівників судової установи в разі загрози.

В подальшому, працівники Служби судової охорони відпрацювали тактику дій під час масових заходів, що супроводжувалися агресивними діями з боку групи молодиків, витісняли порушників громадського порядку із зали судових засідань. В свою чергу поліція діалогу намагалася врегулювати конфлікт, встановлюючи комунікацію з «псевдопорушниками».

Судові охоронці та поліцейські вкотре довели, що мають високий рівень підготовки для успішного виконання завдань із забезпечення безпеки судових установ, адже в реальних умовах вони повинні діяти як єдине ціле і в будь-яку хвилину бути готовим спрацювати на випередження та усунути небезпеку злагоджено та професійно.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

  •   

Рекомендовано для Вас