Переведення годинника в березні “зависло”: у “Слузі народу” озвучили сценарії для українців

переведення на літній час 2021 скасують, переведення годинників

Українці зможуть не переводити годинники наприкінці березня за умови, що уряд скасує відповідну постанову. Якщо ж рішення залишиться за Верховною Радою, то закон набуде чинності вже восени. У такому разі незрозуміло, за яким часом, літнім чи зимовим, будуть жити українці.

Як повідомляє OBOZREVATEL, їм у коментарі член профільного комітету, нардепка “Слуги народу” Роксолана Підласа розповіла кілька варіантів розвитку подій щодо можливого скасування сезонного переведення годинників.

“По-перше, повторне друге читання законопроєкту передбачає 14 днів на подання поправок – тому до 28 березня ми не встигнемо проголосувати законопроєкт про скасування переходу на літній час.

До 28 березня 2021 може встигнути Кабінет міністрів, а саме: скасувати постанову уряду 1996 року, яка є підставою для переведення годинників. Якщо це зробити, то перехід на літній час не відбудеться“, – сказала Підласа.

За її словами, парламент може проголосувати документ після 28 березня з нормою щодо відтермінування набуття чинності. Відтак:

  • якщо українці залишаться на зимовому часі, то закон набуде чинності після осіннього переведення годинників;
  • якщо українці залишаться на літньому чаті, то закон набуде чинності відразу після підписання.

“Стефанчук (перший заступник голови ВРУ) обговорював питання з прем’єром. Але вони ще не вирішили, наскільки мені відомо”, – додала політикиня.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

  •   

Рекомендовано для Вас