“Перемир’я”: у лікарні помер поранений снайпером боєць 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців

Вячеслав Мінкін

Старший солдат Вячеслав Мінкін, який дістав поранення в середу біля м. Авдіївка Донецької області від кулі снайпера російських найманців, помер, незважаючи на оперативно надану медичну допомогу.

Про це повідомили в штабі Операції об’єднаних сил у Facebook

“Унаслідок пострілу ворожого снайпера отримав вогнепальне поранення військовослужбовець Об’єднаних сил. Терміново для надання медичної допомоги важкопораненого українського захисника було доправлено до лікувального закладу, де за його життя боролися військові лікарі.

На жаль, проведені невідкладні реанімаційні заходи не дали результатів. Врятувати життя воїна не вдалося”, – йдеться у повідомленні.

Загиблий 31-річний боєць 72 ОМБр імені Чорних Запорожців Мінкін Вячеслав Юрійович, фастівчанин, був одружений, мав сина. 2019 року був нагороджений медаллю за участь в боях “Світлодарська дуга”.

Анатолій Штефан:

За даними штабу, всього 24 листопада з початку доби станом на 17:00 було зафіксовано два порушення домовленостей про припинення вогню на Донбасі. Крім Авдіївки, де працював снайпер, російсько-окупаційні війська відкрили вогонь з гранатомета і стрілецької зброї біля сел. Шуми Торецької міськради Донецької області.

  •   

Рекомендовано для Вас