П’яний водій у Білій Церкві пропонував 200$, аби уникнути відповідальності

п'яний водій біла церква, хабар патрульним біла церква, відкупитись від пратрульних біла церква

Драгер показав позитивний результат: 1,69 проміле алкоголю. Аби уникнути відповідальності, чоловік пропонував інспекторам хабар в розмірі 200 долларів США.

Як повідомила патрульна поліція Білої Церкви, вчора, 21 листопада, на вулиці Василя Стуса поліцейські зупинили автомобіль марки Volkswagen. Під час спілкування з водієм, охоронці порядку виявили в останнього ознаки алкогольного сп’яніння. Пройти огляд на стан сп’яніння чоловік погодився.

Драгер показав позитивний результат: 1,69 проміле алкоголю. Аби уникнути відповідальності, чоловік пропонував інспекторам хабар в розмірі 200 долларів США. На зауваження про кримінальну відповідальність за свої дії він не реагував.

Цієї ночі стався ще один такий випадок. Близько 1-ї години на 78 км автодороги Київ — Одеса поліцейські зупинили автомобіль марки Mitsubishi, водій якого був позбавлений права керування. За нескладання адміністративних матеріалів чоловік пропонував патрульним неправомірну вигоду в розмірі 2000 гривень. В результаті обох подій на місця викликали слідчих.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас