Очільник поліції Київської області представив нового керівника поліції Білоцерківщини

28 січня, начальник Головного управління поліції Київської області Андрій Нєбитов представив особовому складу та громаді Білоцерківщини нового керівника поліції району. Ним став екс-керівник поліції Васильківщини Михайло Пелех.

Як зазначив Андрій Нєбитов, до підбору кандидатури на цю посаду керівництво Національної поліції України поставилось відповідально.

За словами керівника обласної поліції, Михайло Пелех прийшов до нас з Миколаївської області, де згодом очолив Васильківський відділ поліції. За час своєї служби зарекомендував себе як гідний офіцер, тому рішення хто саме очолить Білоцерківський відділ поліції було однозначним. З таким керівником особовому складу Білоцерківського відділу поліції неодмінно вдасться покращити результати роботи.

На представленні були присутні представники органів місцевого самоврядування познайомилися з новим очільником та висловили сподівання на майбутню налагоджену співпрацю. Кожен з присутніх мав можливість задати керівництву поліції питання та отримати на нього вичерпну відповідь.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

  •   

Рекомендовано для Вас