Новорічна ялинка Білої Церкви: коли запалять святкові вогні

відкриття головної ялинки в білій церкві, Головну ялинку Білої Церкви, ялинка біла церква, головна ялинка біла церква, видкриють ялинку біла церква, запалять ялинку біла церква

Головну ялинку Білої Церкви планують відкрити на День святого Миколая. Запалення святкових вогнів відбудеться о 17:00 на Торговій площі.

Загалом свята в громаді триватимуть з 19 грудня 2021 року по 14 січня 2022 року включно. В цей період, аби створити святковий настрій білоцерківцям, обіцяють оформити місто, підключити світлову ілюмінацію та встановити новорічну атрибутику.

Враховуючи карантинні обмеження, великі масові заходи не буть проводитись. В інші дні, для створення святкового настрою звучатиме новорічна музика

Наразі на Торговій площі встановлюють головну новорічну ялинку. Цьогоріч – це живе дерево, яке доповнять гіллям, аби отримати пишну ялинку.

Аби створити святковий настрій жителям Білої Церкви, розпочали оформлювати місто, підключити світлову ілюмінацію та встановити новорічну атрибутику.

У місті буде підключено світлову святкову ілюмінацію на центральних вулицях міста (Торгова площа, вул. Леся Курбаса, вул. Ярослава Мудрого, Білоцерківський міський парк культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка), а також організовано постійне святкове освітлення міста.

Головні дійства в Білій Церкві заплановано на вулиці Леся Курбаса, на Торговій площі та у міському парку культури.

У Білій Церкві в соцмережі стартував флешмоб з дуже класними і цінними подарунками. Серед них сертифікат на відвідини одного з крутих ресторанів, безкоштовний рік використання інтернету, можливість безкоштовно зробити свою усмішку сліпуче білою та інше.

Для участі кожен бажаючий має виставити у Facebook світлину з родиною або друзями, або з колегами на одній з новорічних локацій Білої Церкви, використавши хештег #Новорічна_БЦ2022 і зробивши її відкритою для всіх.

Збирайте лайки, вигравайте свій приз і отримуйте його прямо на відкритті Головної Ялинки біля БРУМу на День Святого Миколая 19 грудня о 17.00.

Підрахунок вподобайок завершиться 19 грудня о 15.00.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас