“Нова Пошта” побудує у Білій Церкві логістичне депо площею 4 тис кв. м

Група компаній “Нова Пошта” побудує логістичне автоматизоване депо площею 4 тис. кв. м у Білій Церкві (Київська обл.), – йдеться в повідомленні холдингової компанії українського підприємця Василя Хмельницького UFuture.

“У вівторок, 4 лютого, відбудеться закладення пам’ятної капсули на місці будівництва нового логістичного автоматизованого депо компанії “Нова Пошта” на 4 тис кв. м”, – зазначено в повідомленні.

Про це повідомляє Інтерфакс Україна.

UFuture – холдингова компанія українського підприємця Василя Хмельницького, яка об’єднує його бізнес- та соціальні проекти. Має диверсифікований портфель активів у сфері нерухомості, інфраструктури, промисловості, відновлюваної енергетики, фармацевтики та IT. Вартість активів UFuture оцінюється в $550 млн. Загальна капіталізація бізнесів, в які вона інвестувала, перевищує $1млрд.

До складу групи входять девелоперська компанія UDP, індустріальний парк “Біла Церква”, міжнародний аеропорт “Київ” ім. Сікорського, оператор зовнішньої реклами “РТМ-Україна”, а також інноваційні бізнеси: UDP Renewables (створює під ключ і розвиває під своїм управлінням сонячні електростанції), фармацевтична компанія “Біофарма”, інноваційні парки UNIT.City та LvivTech.City.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ


  •   

Рекомендовано для Вас