Названо дату весняних шкільних канікул 2021 року в Україні

весняні канікули 2021 біла церква

Весняні канікули в школах України 2021 року почнуться 22 березня і триватимуть до 28 березня включно.

Крім того, в перший місяць весни у школярів буде один додатковий вихідний день. Так, неробочим буде понеділок, 8 березня, – Міжнародний жіночий день, який має статус державного свята.

Другий семестр навчального 2020-2021 року розпочався 11 січня, а закінчиться 28 травня 2021 року.

Міністерство освіти України щорічно дає свої рекомендації навчальним закладам щодо дат канікул, однак за законом школи можуть коригувати ці дати на свій розсуд. Особливо це актуально в період пандемії коронавірусу.

Згідно наказу “Про оновлену структуру 2020/2021 навчального року” Білоцерківського управління освіти та науки, весняні канікули будуть з 22 березня по 28 березня 2021 року.  Свято “Останній дзвінок” планують провести 31 травня 2021 року.

Також на початок і тривалість канікул можуть впливати такі фактори, як погодні умови, опалення та регіональні особливості. Залежно від них школа може самостійно змінювати дати відпочинку для дітей і призначати додатковий карантин або канікули.

Зокрема, якщо на самоізоляції перебувають понад 50% учнів або співробітників, а також якщо має місце перевищення епідпорогу захворюваності на грип та ГРВІ, навчальний заклад буде закрито на вимушений карантин.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

  •   

Рекомендовано для Вас