На Київщині рідний дядько ґлалтував 14-літню племінницю

В Київській області чоловік напоїв алкоголем неповнолітню племінницю до запаморочення, після чого зґвалтував.

Про це повідомив керівник поліції Київської області Андрій Нєбитов.

“Сумна історія, але правдива і актуальна!
Вчора, телефоном до поліції Київської області звернулася мама чотирнадцятирічної дівчинки і повідомила, що її доньку зараз ґвалтує рідний дядько. Вона не могла сама захистити дитину, адже знаходилася далеко від дому. Поліцейський наряд, який отримав виклик, не вагаясь, зайшов у будинок і врятував дівчинку.  Як з’ясувалось, покидьок напоїв племінницю алкоголем до запаморочення, а після почав гвалтувати. Свідком цього став рідний брат дівчинки, який побачив це жахіття через вікно і повідомив матері. Стараннями поліцейських зараз ґвалтівник знаходиться в ізоляторі тимчасового тримання. Слідчі готують йому підозру за частиною 3 ст.152 КК України, санкція якої передбачає від 7 до 12 років позбавлення волі. Але не вже це достатньо для цієї мерзоти….?!


Марафон «16 днів без насилля» триває, але не для таких виродків. Треба терміново приймати державні рішення, дослухатися до авторів і ініціаторів посилення відповідальності та введення додаткових обмежень за насильницькі злочини відносно дітей. Дай Боже, дитині та її родині без наслідків пережити цю трагедію.🙏🏻

Якщо бачите схильності «особи» до насилля – не мовчіть! Краще разом попередити злочин ніж мати такі жахливі наслідки!”, – йдеться у повідомленні.


  •   

Рекомендовано для Вас